Na sportowo w „Mickiewiczu”

Sukcesami zakończyły się rozgrywki sportowe, w których brali udział uczniowie „Mickiewicza”.

20 kwietnia nasza drużyna siatkarzy w składzie: Bazan Oskar, Bok Kacper, Chyra Wiktor, Ciupek Maciej, Grobelny Mateusz, Gruszka Michał, Jajszczyk Dawid, Kamiński Kamil, Kasperek Łukasz, Kierzek Jakub, Kowalczyk Szymon, Krus Szymon, Migoń Przemysław, Sosnowski Szymon, Wołowczyk Bartosz zdobyła III miejsce w półfinale wojewódzkim szkół średnich w piłce siatkowej. Zawody odbyły się w Bytomiu.

Natomiast nasi szczypiorniści 26 kwietnia podczas rozgrywek w Zabrzu również w półfinale wojewódzkim w piłce ręcznej pokonali drużynę z Gliwic w meczu o wejście do finału w stosunku 24:2. W wielkim finale nasi zawodnicy ulegli szczypiornistom z Zabrza i tym samym zajęli II miejsce w tym turnieju. Drużyna „Mickiewicza” wystąpiła w składzie: Bazan Oskar, Bok Kacper, Chyra Wiktor, Daniel Oskar, Gruszka Michał, Kierzek Jakub, Koza Szymon, Kuś Kamil, Migoń Przemysław, Radek Bartosz, Sowa Kacper, Wieczorek Szymon, Zug Marcin.

Powiatowe zawody w piłce nożnej chłopców

27 kwietnia w ZSOT odbył się powiatowy turniej piłki nożnej chłopców. Piłkarze „Mickiewicza” zajęli w tych zawodach II miejsce. Szkołę reprezentowali: Badura Maciej, Bok Bartosz, Bujak Jakub, Chyra Wiktor, Jajszczyk Dawid, Kasperczyk Igor, Kasperczyk Filip, Kierzek Jakub, Knopik Alan, Koza Szymon, Odrzywolski Bartłomiej, Olszewski Jakub, Radecki Bartłomiej, Szwedziński Oliwer, Wańczyk Dominik.