Konsultacje nowego przedmiotu szkolnego „Biznes i Zarządzanie”

17 maja (wtorek) o godz. 17:00 odbędą się ogólnopolskie konsultacje nowego przedmiotu szkolnego „Biznes i Zarządzanie”! Z Twoją pomocą będziemy mogli w lepszy sposób dostosować przedmiot zarówno do potrzeb Twoich, jak i obecnych oraz przyszłych uczniów z całej Polski!
Czym właściwie jest nowy przedmiot szkolny „Biznes i Zarządzenie”:·przedmiot Biznes i Zarządzanie zostanie wprowadzony od roku szkolnego 2023/2024;·przedmiot zastąpi oraz rozwinie tematykę Podstaw Przedsiębiorczości;·będzie on realizowany zarówno w wymiarze podstawowym, jak i rozszerzonym;·w roku 2027 wprowadzony zostanie również egzamin maturalny z „Biznesu i Zarządzania”;·zebrane informacje pozwolą na dostosowanie programu przedmiotu „Biznes i Zarządzanie” do oczekiwań uczniów z całego kraju.
Konsultacje odbędą się w formie zdalnej, a udział w nich jest całkowicie dobrowolny – wystarczy zapisać się poprzez wypełnienie krótkiego formularza na stronie:https://konsultacjebiz.webankieta.pl/

Przed samymi konsultacjami otrzymasz drogą elektroniczną szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia.
Zdecyduj razem z nami jaki będzie świat, w którym żyjesz! Do udziału w konsultacjach nie potrzebujesz wcześniejszego przygotowania – w trakcie wydarzenia dowiesz się wszystkich szczegółów i będziesz miał niepowtarzalną okazję na wyrażenie swojej opinii na temat nowego przedmiotu szkolnego!
Czekamy na Wasze zgłoszenia do 16 maja (poniedziałek) do godz. 12:00! Każdy z uczestników konsultacji otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.
Organizatorem konsultacji nowego przedmiotu szkolnego „Biznes i Zarządzanie” jest Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej – Piotr Mazurek oraz Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech, Pełnomocnik Ministra Edukacji i Nauki ds. Transformacji Cyfrowej – Justyna Orłowska.
Do zobaczenia!
Zespół Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej

Skip to content