„Muzyka BEZ granic” – autorski projekt społeczny Ani Dyli z kl. 2b

Po raz kolejny uczennica „Mickiewicza” wzięła udział w letniej szkole Akademii Liderów Fundacji Św. Mikołaja. Po projektach Wojtka, Oli, Zuzi z poprzednich lat, przyszedł czas na pomysły Ani Dyli z kl. 2b. Ania wzięła udział w rekrutacji Akademii Liderów, jej projekt znalazł się wśród 30 najlepszych z całego kraju i został zakwalifikowany do realizacji.

Tak sama opowiada o pobycie w szkole letniej Akademii Liderów i o swoim przedsięwzięciu:

Akademia Liderów – niezapomniane 10 dni szkoły letniej dla osób, które chcą robić coś więcej dla społeczeństwa i chcą rozwijać się tym kierunku. W ciekawy sposób zostały mi przekazane informacje, dzięki którym zrozumiałam lepiej siebie, swoje zachowania oraz jak mówić do ludzi o różnym charakterze. Dowiedziałam się jak przemawiać publicznie, jak być dobrym Liderem, jak planować projekty i co jest niezbędne do działania na rzecz społeczeństwa. Wysłuchałam wielu bardzo mądrych i interesujących konferencji, dzięki którym mogłam poszerzyć swoją wiedzę w różnych dziedzinach. Przez całą akademię miałam dostęp do cudownych tutorów – Marty, Justyny i Przemka oraz opiekunów – Tosi i Michała, z którymi można było porozmawiać na każdy nurtujący mnie temat. Podczas tego 10 dniowego pobytu poznałam wiele wspaniałych, inteligentnych i inspirujących osób, które dały mi motywację, wsparcie i dużo pozytywnej energii do działania. Dzięki nim poczułam potrzebę dalszego rozwoju osobistego i dzielenia się nim z innymi ludźmi. 

Teraz w ramach akademii liderów będę przeprowadzać mój autorski projekt społeczny – Muzyka BEZ granic! Chcę przeprowadzać serię koncertów by stworzyć możliwość do spotkania się z innymi ludźmi, innymi narodowościami, różnymi kulturami… . Serdecznie zapraszam do śledzenia poczynań związanych z projektem za czym obserwowania strony na FB: Muzyka BEZ granic oraz IG ; muzyka_bez_granic! Pozdrawiam i już dziś zapraszam do uczestniczenia w moim projekcie!

Uczestniczka VII edycji Akademii Liderów Fundacji Św. Mikołaja – Ania Dyla

Najbliższy koncert, na który już dziś serdecznie zapraszamy, odbędzie się już 17 października 2022 r. (poniedziałek) w auli „Mickiewicza”. Do zobaczenia!

Skip to content