Pożegnalna wycieczka Oddziału Przygotowawczego dla uczniów z Ukrainy

22 czerwca uczniowie oddziału przygotowawczego wraz z wychowawcą Katarzyną Franciszok wybrali się na pożegnalną wycieczkę do przepięknego Wrocławia. Uczniowie zwiedzili najciekawsze miejsca miasta oraz spotkali się z koleżanką Sonią, która jeszcze do lutego była nasza uczennicą. Był to piękny moment na wspomnienia i podsumowanie tego, co wydarzyło się w tym dobiegającym końca, roku szkolnym.

Od przyszłego roku szkolnego w naszej szkole nie będzie już realizowana nauka w oddziale przygotowawczym. Nasi ukraińscy uczniowie będą kontynuować naukę w klasach polskich. Trzymamy kciuki i życzymy im powodzenia licząc, że czas i nauka w oddziale przygotowawczym dała im należyte podstawowy do tego, aby bezstresowo kontynuowali naukę w naszej szkole w klasach ogólnokształcących.

Powodzenia Dasza, Polina i Oleksji!

Katarzyna Franciszok

Skip to content