DARMOWY KURS „AMERICAN VS BRITISH ENGLISH FOR TRAVELLERS”

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego pragnie zaprosić uczniów szkół średnich z całego kraju do udziału w kursie „American vs British English for Travelers”. Udział w zajęciach pozwoli poznać różnice między brytyjskim i amerykańskim językiem angielskim dotyczące w szczególności tematyki podróży. Podczas kursu poruszone zostaną trzy obszary nauki języka: słownictwo, literowanie oraz gramatyka.

Zajęcia odbywać się będą w trzy kolejne wtorki w godzinach: 16.30 – 18.00 (start 15.06).

Kurs jest całkowicie DARMOWY i realizowany w pełni zdalnie. Od Uczestników wymagany jest jedynie dostęp do komputera i Internetu oraz trochę wolnego czasu i chęci do zdobywania wiedzy. Udział w kursie zwieńczony zostaje uzyskaniem imiennego certyfikatu. Więcej informacji na temat kursu, niezbędna dokumentacja oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem https://bit.ly/3oTVuE9 (należy znaleźć ww. tytuł i wypełnić formularz).

Wszelkie pytania prosimy kierować na misja@wne.uw.edu.pl. Zapraszamy! Dla zainteresowanych: na powyższej stronie www znajdują się także inne, darmowe kursy. Informacja: p. Emilia Sukiennik