Wycieczka klasy 3ta do Gdańska i okolic
Aby przeżyć przygodę trzeba opuścić wygodny tapczan, fotel komputerowy i swoje łóżko – tak twierdzi Pan Samochodzik, Tomek Sawyer, Sindbad i pewnie wielu innych mądrych ludzi. I tak właśnie jest. Uczniowie z klasy 3ta w środę 27 maja o 8.00 nie spotkali się w szkole, ale na dworcu PKP, aby wyruszyć po swoje przygody. A…
Dowiedz się więcej


Najnowsze komentarze