Konkurs WocaBee dla nauczycieli języków obcych i uczniów

Drodzy nauczyciele języków obcych, chcielibyśmy zaprosić Was i Waszych uczniów do wzięcia udziału w konkursie WocaBee. Jeśli zamówicie wersję testową aplikacji WocaBee na stronie www.wocabee.app i spełnicie proste warunki, możecie wygrać ciekawe nagrody.

Aplikacja online WocaBee została zaprojektowana, aby pomóc uczniom w opanowaniu

słownictwa, zmotywować ich do nauki, a także uczynić nauczanie bardziej efektywnym i zaoszczędzić czas. Aplikacja jest obecnie używana w 7 różnych krajach. 98% nauczycieli korzystających z aplikacji twierdzi, że WocaBee znacząco pomaga uczniom w poszerzaniu słownictwa w języku obcym. Jest to doskonałe narzędzie zarówno do standardowego nauczania w szkołach, jak i do nauczania zdalnego. Aplikacja posiada wiele przydatnych funkcji i wykorzystuje sztuczną inteligencję. Może również sprawdzać wymowę za pomocą

mikrofonu i posiada wiele innych zalet (patrz załącznik). Ponadto, jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych i wszystkich typów szkół.

KONKURS

Spośród wszystkich nauczycieli i uczniów, którzy wypróbują aplikację i złożą zamówienie przed 4.06.2021 g. 23:59, wybierzemy losowo zwycięzców następujących nagród w ostatecznym losowaniu 23.06.2021.

NAGRODY DLA NAUCZYCIELI: Tablet Lenovo x 3, Smartfon Motorola x 3, Opaska fitness XIAOMI

NAGRODY DLA UCZNIÓW: Smartfon XIAOMI x 5, Głośnik Bluetooth x 5, Powerbank

i pamięć USB.

DODATKOWA NAGRODA DLA SZKOŁY 1 x Aplikacja WocaBee przez 5 miesięcy za darmo. WARUNKI: Nauczyciele muszą zamówić aplikację na stronie www.wocabee.app i stworzyć co najmniej dwa pakiety (słownictwa) w aplikacji do 23.06.2021 r. Więcej klas oznacza większą szansę na wygraną w finałowym losowaniu. Uczniowie muszą uzupełnić co najmniej dwa pakiety przed 23.06.2021. Czekamy na Państwa udział ! Z góry dziękujemy w imieniu zespołu WocaBeeinż. Michal Ošvát autor aplikacji wocabee@wocabee.app.