Akcja „Mały Książę” zakończona sukcesem   

Nasza szkoła wzięła udział w akcji „Przepiszmy to!” organizowanej przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Wawer w Warszawie.

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przepisywali „Małego Księcia” A. de Saint-Exupery’ego w języku angielskim.

Każda z osób zobowiązała się przepisać odręcznie określony fragment powieści, tworząc wspólnie całą książkę. Efekty naszej pracy można podziwiać na zdjęciach, a nasz rękopis, po powrocie z Warszawy, będzie dostępny w naszej szkolnej bibliotece.

Zaangażowani nauczyciele:

Emilia Sukiennik, Aleksandra Szokalska, Anna Mateja, Adam Strzelczyk, Kinga Drapacz, Sabina Thomas-Watoła, Aneta Klama-Dziuk

Zaangażowani uczniowie:

Blanka Bień, Alicja Mirek, Wiktoria Krawczyk, Natalia Pruska, Kinga Kubiciel, Julia Jara, Natalia Kulińska, Hanna Polewczyk, Natalia Uliczka, Anna Kampczyk, Julia Haberla, Magda Mirowska, Kamil Korzeniewski, Liliana Małysa, Małgorzata Kołacz, Aleksandra Kazior, Piotr Sgonina, Zuzanna Burzyk, Milena Sławik, Wiktoria Krawczyk, Amelia Koselska, Zofia Ledwoń, Iga Parzyńska, Dorota Wąsik, Alicja Mlynek, Lena Jurek, Nadia Blewąska, Zuzanna Kos, Paulina Plewnia, Lena Smentek, Julia Telma, Wiktoria Pielat, Oliwia Wróbel

Zdjęcia: Karolina Pruska, Weronika Szuler, Julia Mrozek

Zapraszamy do kolejnych akcji w przyszłych latach.

Emilia Sukiennik

Skip to content