Wizyta przygotowawcza przed wyjazdem uczniów na praktyki do Chorwacji w ramach Projektu Erasmus+

W dniach 04-08 lutego 2024 roku odbyła się wizyta przygotowawcza nauczycieli: Kingi Drapacz i Sabiny Thomas-Watoła w firmach LAMA oraz SPAR w mieście Split w Chorwacji. W tym mieście, w miesiącu marcu, uczniowie technikum z klasy 4Tab będą odbywać miesięczną praktykę. 

Przedstawicielki naszej szkoły zostały ugoszczone przez przedstawicieli firmy EU Mobility Croatia, która  jest odpowiedzialna za organizację przebiegu praktyk naszych uczniów w Splicie. 

W ramach wizyty nauczycielki odwiedziły biuro firmy goszczącej EU Moblity Croatia, hostel Dujan, w którym będą przebywać uczniowie, restaurację, gdzie będą posiłki. Następnie, odbyły się również wizyty w firmach, w których będą praktyki. Omówiono program praktyk, sprawy związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem, logistyką oraz spędzaniem czasu wolnego przez uczniów czyli wycieczek, wyjść i wizyty w firmie ekologicznej. 

Uczniowie naszego technikum będą odbywali praktyki zawodowe w ramach projektu ERASMUS +, projekt nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000123604.

Zobaczcie sami, już w lutym pogoda dopisywała!

Koordynator projektu

Emilia Sukiennik 

Skip to content