Dzień Przedsiębiorczości 2024 – już wkrótce!!!!


Jeszcze w tym roku szkolnym tj. w dniach 27-28 maja 2024 r. odbędą się w Mickiewiczu Dni Przedsiebiorczości 2024. W dniach tych przewidujemy dla uczniów wiele ciekawych wydarzeń m.in. odbędą się prelekcje i wykłady, konkursy, rozdamy dyplomy uczestnikom Dnia Przedsiębiorczości (jednodniowe praktyki) oraz zaprezentują się nam już po raz ostatni tegoroczni uczestnicy programu Młodzieżowe Miniprzedsiebiorstwo: miniprzedsiebiorstwo Eco- Bite zajmujące się robieniem i sprzedażą przepysznych, a przede wszystkim zdrowych kanapek robionych pod indywidualne zamówienie, miniprzedsiebiorstwo Magia Świec wytwarzające wspaniałe pachnące i dopasowane do różnych okazji świece, miniprzedsiebiorstwo Tiganites karmiące nas wyśmienitymi naleśnikami oraz słodkimi i wytrawnymi przekąskami, a także miniprzedsiębiorstwo LeBrace oferujące własnoręcznie robione bransoletki z koralików i łańcuszków, które można podarować swoim bliskim z okazji świąt, urodzin lub innej równie ważnej uroczystości.
Do aktywnego udziału zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły.
Do konkursu „Przedsiębiorczość- Twoją drogą do sukcesu” zapraszamy uczniów, którzy chcą się zmierzyć z innymi w zakresie wiedzy z przedsiębiorczości i zarządzania firmą.
Do drugiego konkursu: rywalizacji opartej na symulacyjnej grze biznesowej- FIRMA, w zdecydowanie lżejszej formie, zapraszamy pięcioosobowe zespoły klasowe.

Chętni uczniowie i zespoły zgłoszenia mogą kierować do pani Malgorzaty Radzioch oraz pani Anny Telmy osobiście lub za pośrednictwem e-Dziennika. Szczegółowe informacje odnośnie przebiegu imprezy już niebawem.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Skip to content