Turniej Counter-Strike 2 w Mickiewiczu!

13 czerwca w Zespole Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu odbył się finał międzyszkolnych rozgrywek w Counter-Strike 2. W rozgrywkach brali udział uczniowie szkół ponadpodstawowych Powiatu Lublinieckiego. Do gry przystąpiło 16 drużyn, każda składała się z 5 zawodników  plus jeden rezerwowy. Ostatecznie w finale zagrali: Bartek Kuc, Tomek Malik, Patryk Pilarski, Mateusz Kniejski i Mateusz Kandziora z drużyny Spice Girls z ZSOT oraz Dominik Pietrzik, Marcin Biały, Oliwer Szwedziński, Szymon Krótki i Szymon Zając z drużyny KAMEO z Mickiewicza. Po zaciętym boju zwyciężyła drużyna KAMEO  z Mickiewicza – GRATULACJE

Turniej przygotowali i przeprowadzili uczniowie: Adrian Wodarczyk, Dawid Pskowski, Kacper Paruzel i Nikodem Król z Mickiewicza oraz Kuba Piekacz i Mateusz Kniejski z „Kazika”. Wielkie podziękowania dla organizatorów za wspólne działanie.

Serdeczne podziękowania należą się również Panu Damianowi Czai za organizację techniczną finału oraz Radzie Rodziców z „Mickiewicza” za ufundowanie nagród.

Skip to content