Projekty e-Twinning w naszej szkole

Prawie 30 uczniów klas 1 i 2 naszej szkoły bierze udział w międzynarodowych projektach, realizowanych za pomocą platformy eTwinning. Uczniowie zaangażowali się w 2 projekty, 'Xtreme Addictions' (klasy 2) oraz 'COVID-19isn’t mean!' (klasy 1), których inicjatorką jest Emilia Sukiennik, nauczycielka j. angielskiego. Uczestnicy mieli okazję spotkać się w szkole, by zrealizować jeden z kilku tygodni projektu, polegający na nagraniu filmu z odpowiedziami na pytania zadane przez ich zagranicznych rówieśników.

W projektach biorą udział uczniowie nie tylko z Polski, ale również z Hiszpanii, Włoch, Serbii, Ukrainy, Turcji, Francji, Gruzji oraz Portugalii. Liczymy na to, że dzięki znajomości języka i zaangażowaniu się uczniów, nasze projekty zakończą się sukcesem, a za ich realizację uda się otrzymać wyróżnienie.

  1. Projekt: „COVID-19isn’t”

2. Projekt 'Xtreme Addictions':

Film uczennic z odpowiedziami na pytania: