„Mickiewicz” w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii

Z wielką przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu znalazł się w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii 2020/21. Gratulujemy!

Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii to forma wyróżniania szkół, w których wyznacznikiem są kompetencje przyszłości. To właśnie te szkoły aktywnie zmieniają polski system edukacji na bardziej praktyczny. Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Młodzież przez cały rok szkolny zdobywała praktyczne kompetencje organizując swój własny projekt społeczny, tym samym wypracowała szkole miejsce w rankingu.

Uroczysta Gala Rankingu Szkół, na której zostaną ogłoszone wyniki rankingu, odbędzie się online już w najbliższy wtorek, 15 czerwca 2021 r. o godz. 19.00 na stronie facebookowej: https://link.freshmail.mx/c/4woadccylk/bevrp1bnox

Galę uświetnią wystąpienia inspirujących gości oraz prezentacja wyników badania znajdujących się w raporcie “Odporni na lockdown. Raport o tym, co chroniło dobrostan młodzieży w trakcie pandemii”.

Gala Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii to świętowanie sukcesu całej społeczności szkoły i jest dla niej dużym wyróżnieniem, dlatego obecność na wydarzeniu pozwoli jeszcze lepiej docenić pracę i rozwój uczniów oraz nauczycieli. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Młodzieży oraz opiekuna projektu – p. Mirosławy Popko! Brawo Wy!

Skip to content