WoodMick Festival: Muzyczne Rekordy i Niezapomniane Utwory w Lublińcu

Wydarzenie, które miało miejsce w Zespole Szkół nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu 20 czerwca po godzinie 12:00, zyskało nie tylko swoją unikalną atmosferę, ale również oficjalne miano WoodMick Festival. Ta oryginalna nazwa idealnie oddaje połączenie szkoły Adama Mickiewicza w Lublińcu z duchem legendarnej imprezy Woodstock.

Na szkolnym parkingu pojawiło się ponad 30 instrumentalistów gotowych do podjęcia niezwykłego wyzwania. Wokalista Radek Gembała stanął na czele tego muzycznego zespołu, a perkusista Wojtek Pielok czekał na sygnał do rozpoczęcia rytmicznego odliczania.

Podczas spektaklu publiczność była rozpieszczana energetycznymi utworami. Na liście występów znalazły się takie hity jak: „Teksański” i „Highway to Hell„. W rytmie tych utworów gitarzyści i ukuleliści wydobywali z instrumentów pełne energii dźwięki, wnosząc radość i entuzjazm do serc słuchaczy.

Wśród gości specjalnych znaleźli się muzycy z innych szkół – ZSZ, SP 1 oraz ZSOT, którzy wzbogacili koncert swoimi talentami i indywidualnym stylem.

Wszystko odbyło się pod czujnym okiem nauczyciela dyrygującego Tomasza Wachowskiego. Efektem był niezapomniany koncert, który połączył ludzi w jednym wielkim muzycznym doświadczeniu.

WoodMick Festival był nie tylko o muzyce. W słoneczną pogodę wszyscy obecni cieszyli się także towarzystwem, uśmiechami i radością, która wypełniała szkolne podwórko. Fotograficzne umiejętności Kingi Drapacz uchwyciły te wyjątkowe chwile, tworząc trwałe wspomnienia dla uczestników i zapewniając, że magia tego wydarzenia zostanie uwieczniona na wieczność.

WoodMick Festival był prawdziwym triumfem kreatywności, pasji i współpracy w Zespole Szkół nr 1 w Lublińcu. Ta wyjątkowa impreza na pewno będzie długo wspominana przez wszystkich, którzy mieli przyjemność być jej częścią.

Emilia Sukiennik, organizatorka wydarzenia, dbała również o dobrą atmosferę i współpracę między wszystkimi uczestnikami. Jej entuzjazm i pozytywne podejście zainspirowały uczniów do pokazania swojego talentu i dzielenia się nim z innymi. WoodMick Festival był prawdziwym dowodem na to, jak nauczyciele mogą wpływać na życie swoich uczniów, nie tylko w klasie, ale także poprzez wyjątkowe wydarzenia i inicjatywy.

Ta niezapomniana uczta muzyczna na długo pozostanie w sercach wszystkich obecnych. Czekamy na kolejny rok, kiedy to WoodMick Festival powróci z jeszcze większą mocą, zapełniając Zespół Szkół nr 1 w Lublińcu dźwiękami, radością i niezapomnianymi chwilami.

Do zobaczenia za rok na WoodMick Festival – tam, gdzie złączą się duch Woodstock i szkolna energia, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego!

Uczestnicy wydarzenia: Tomasz Wachowski (dyrygent), Radek Gembała (wokal), Wojtek Pielok (perkusja), Damian Czaja (akustyk), Adam Strzelczyk (klasyczna), Alicja Podgrodzka, Alicja Szafraniec-Bok, Kasia Bugno, Ania Telma, Beata Dombek (chórki), Emilia Sukiennik (koordynator i tancerz), Wiktoria Kawalec (elektryk), Hania Kowol (ukulele), Dominik Sroka (bass), Igor Jaźwiński (bass), Jakub Machnik (elektryk), Szymon Podgrodzki (elektryk), Michał Kunicki (elektryk), Dominik Styczyrz (wszystko, co wpadło w rękę), Dawid Pskowski (akustyk), Zofia Gansiniec (ukulele), Kasia Gordzielik (ukulele), Piotr Kierach (klasyczna), Anna Bartosik (akustyk), Franek Bieńko (elektryk), Maks Gołąbek (elektryk), Julia Telma (bass), Hania Weisser (bass), Mykola Sukhai (elektryk), Piotr Delekta (ukulele), Zuzia Wybraniec (klasyczna), Rafał Malinowski (elektryk), Patrycja Maszkowska (elektryk), Agata Zubkowska (elektryk), Julia Warzecha (bass), Julia Mostowy (elektryk), Wiktoria Smołka (ukulele), Maja Porada (akustyk), Mateusz Literacki, Kuba Lach (klasyczna), Bartek Smol (akustyk), Maks Górecki (akustyk), Krzysztof Kuboś (akustyk) i inni, którzy zapomnieli się wpisać!

Emilia Sukiennik

Skip to content